Villa, vrijstaande woning Regentesselaan 24 Apeldoorn

Regentesselaan 24, 7316 AG Apeldoorn

243 m² Bouwjaar 1890 9 kamers 9 slaapkamers Label F

Regentesselaan 24 is een villa, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m², een perceel van 750 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €702.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
243 m²
Perceeloppervlakte
750 m²
Inhoud
1005 m³
Kamers
9
Slaapkamers
9
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€910.000 tot €1.010.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Regentesselaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Regentesselaan 24

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
272.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
369.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.51 kg/m²

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2600 Inwoners
1090 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1089 Woningvoorraad
€702.000 Gem. woningwaarde De Parken
85% Koopwoningen
2.106 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Regentesselaan 24

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Regentesselaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Regentesselaan 24?

De prijsindicatie voor Regentesselaan 24 ligt rond €910.000 tot €1.010.000. De gemiddelde woningwaarde in De Parken is €702.000. Dat komt neer op circa €2.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regentesselaan 24 zich tot de wijk De Parken?

Regentesselaan 24 is een villa, vrijstaande woning van 243 m² in de wijk De Parken. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.106 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regentesselaan 24?

Regentesselaan 24 is een villa, vrijstaande woning in De Parken, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Regentesselaan 24 vergeleken met de buurt?

Regentesselaan 24 heeft 243 m² woonoppervlakte en 1005 m³ inhoud. Het perceel is 750 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In De Parken ligt de gemiddelde woningwaarde op €702.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Regentesselaan 24 en wat betekent dat?

Regentesselaan 24 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-08-08. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Regentesselaan 24?

Regentesselaan 24 heeft 9 kamers waarvan 9 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Parken?

De wijk De Parken in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €702.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Parken?