Eengezinswoning, hoekwoning Van Solmsstraat 8 Apeldoorn

Van Solmsstraat 8, 7315 JN Apeldoorn

120 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Van Solmsstraat 8 is een eengezinswoning, hoekwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 300 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Van Solmsstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Solmsstraat 8

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
134.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15%
CO₂-emissie
29.65 kg/m²

Tuin
Ja (5600.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1340 Inwoners
590 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Het Loo
90% Koopwoningen
3.027 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Solmsstraat 8

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Van Solmsstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Solmsstraat 8?

De prijsindicatie voor Van Solmsstraat 8 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Loo is €481.000. Dat komt neer op circa €4.008 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Solmsstraat 8 zich tot de wijk Het Loo?

Van Solmsstraat 8 is een eengezinswoning, hoekwoning van 120 m² in de wijk Het Loo. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.027 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Solmsstraat 8?

Van Solmsstraat 8 is een eengezinswoning, hoekwoning in Het Loo, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Solmsstraat 8 vergeleken met de buurt?

Van Solmsstraat 8 heeft 120 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Het Loo ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Solmsstraat 8 en wat betekent dat?

Van Solmsstraat 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Solmsstraat 8?

Van Solmsstraat 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 5600 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Loo?

De wijk Het Loo in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Loo?

Vanuit Van Solmsstraat 8 in Het Loo bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.