Tussenwoning Lippe-Biesterfeldstraat 10 Apeldoorn

Lippe-Biesterfeldstraat 10, 7315 JM Apeldoorn

116 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Lippe-Biesterfeldstraat 10 is een tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 157 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
407 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lippe-Biesterfeldstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lippe-Biesterfeldstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
123.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.5%
CO₂-emissie
27.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1340 Inwoners
590 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Het Loo
90% Koopwoningen
3.027 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lippe-Biesterfeldstraat 10

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Lippe-Biesterfeldstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Lippe-Biesterfeldstraat 10?

De prijsindicatie voor Lippe-Biesterfeldstraat 10 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Loo is €481.000. Dat komt neer op circa €4.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lippe-Biesterfeldstraat 10 zich tot de wijk Het Loo?

Lippe-Biesterfeldstraat 10 is een tussenwoning van 116 m² in de wijk Het Loo. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.027 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lippe-Biesterfeldstraat 10?

Lippe-Biesterfeldstraat 10 is een tussenwoning in Het Loo, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lippe-Biesterfeldstraat 10 vergeleken met de buurt?

Lippe-Biesterfeldstraat 10 heeft 116 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Het Loo ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lippe-Biesterfeldstraat 10 en wat betekent dat?

Lippe-Biesterfeldstraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lippe-Biesterfeldstraat 10?

Lippe-Biesterfeldstraat 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Loo?

De wijk Het Loo in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Loo?

Vanuit Lippe-Biesterfeldstraat 10 in Het Loo bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.