Streetview Koninklijk Park 1 A Apeldoorn

Koninklijk Park 1 A, 7315 JA Apeldoorn

597 m² Bouwjaar 1686 Label A++

Koninklijk Park 1 A is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1686. De woning heeft een woonoppervlakte van 597 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €853.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1686
Woonoppervlakte
597 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Koninklijk Park 1 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninklijk Park 1 A

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
164.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
109.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
53.7%
CO₂-emissie
25.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

65 Inwoners
30 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
30 Woningvoorraad
€853.000 Gem. woningwaarde Paleispark
40% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Locatie van Koninklijk Park 1 A

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Koninklijk Park 1 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninklijk Park 1 A?

De gemiddelde woningwaarde in Paleispark is €853.000. Dat komt neer op circa €1.429 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninklijk Park 1 A zich tot de wijk Paleispark?

Koninklijk Park 1 A is een woonhuis van 597 m² in de wijk Paleispark. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninklijk Park 1 A?

Koninklijk Park 1 A is een woonhuis in Paleispark, gebouwd in 1686 (340 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koninklijk Park 1 A vergeleken met de buurt?

Koninklijk Park 1 A heeft 597 m² woonoppervlakte. In Paleispark ligt de gemiddelde woningwaarde op €853.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninklijk Park 1 A en wat betekent dat?

Koninklijk Park 1 A heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-09-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.77 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Paleispark?

De wijk Paleispark in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 65 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €853.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paleispark?

Vanuit Koninklijk Park 1 A in Paleispark bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Paleispark?