Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Inhoud
- 355 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Koningstraat 59 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 230 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningstraat 59
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
2.9 kmDe prijsindicatie voor Koningstraat 59 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Loo is €481.000. Dat komt neer op circa €6.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningstraat 59 is een woonhuis van 78 m² in de wijk Het Loo. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.027 inwoners per km².
Koningstraat 59 is een woonhuis in Het Loo, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koningstraat 59 heeft 78 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Het Loo ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningstraat 59 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-02-27. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Koningstraat 59 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Het Loo in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Koningstraat 59 in Het Loo bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningstraat 59: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1 km.