Streetview Koningstraat 8 Apeldoorn

Koningstraat 8, 7315 HR Apeldoorn

213 m² Bouwjaar 1906 Label APLUS

Koningstraat 8 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m² en een perceel van 420 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
420 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Koningstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningstraat 8

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1340 Inwoners
590 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Het Loo
90% Koopwoningen
3.027 Inwoners per km²

Locatie van Koningstraat 8

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Koningstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningstraat 8?

De gemiddelde woningwaarde in Het Loo is €481.000. Dat komt neer op circa €2.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningstraat 8 zich tot de wijk Het Loo?

Koningstraat 8 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Het Loo. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.027 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningstraat 8?

Koningstraat 8 is een woonhuis in Het Loo, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningstraat 8 vergeleken met de buurt?

Koningstraat 8 heeft 213 m² woonoppervlakte. Het perceel is 420 m². In Het Loo ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningstraat 8 en wat betekent dat?

Koningstraat 8 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Het Loo?

De wijk Het Loo in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Loo?

Vanuit Koningstraat 8 in Het Loo bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Loo?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koningstraat 8: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1 km.