Streetview Rostocklaan 44 Apeldoorn

Rostocklaan 44, 7315 HM Apeldoorn

129 m² Bouwjaar 1911 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Rostocklaan 44 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 427 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
427 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Rostocklaan 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rostocklaan 44

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
280.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
367.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1340 Inwoners
590 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Het Loo
90% Koopwoningen
3.027 Inwoners per km²

Locatie van Rostocklaan 44

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Rostocklaan 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Rostocklaan 44?

De gemiddelde woningwaarde in Het Loo is €481.000. Dat komt neer op circa €3.729 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rostocklaan 44 zich tot de wijk Het Loo?

Rostocklaan 44 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Het Loo. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.027 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rostocklaan 44?

Rostocklaan 44 is een woonhuis in Het Loo, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rostocklaan 44 vergeleken met de buurt?

Rostocklaan 44 heeft 129 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 427 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Het Loo ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rostocklaan 44 en wat betekent dat?

Rostocklaan 44 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-11-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rostocklaan 44?

Rostocklaan 44 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Loo?

De wijk Het Loo in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Loo?

Vanuit Rostocklaan 44 in Het Loo bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.