Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1881
- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- 246 m²
Stolberglaan 6 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1881. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en een perceel van 246 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stolberglaan 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Het Loo is €481.000. Dat komt neer op circa €7.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStolberglaan 6 is een woonhuis van 68 m² in de wijk Het Loo. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.027 inwoners per km².
Stolberglaan 6 is een woonhuis in Het Loo, gebouwd in 1881 (145 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Stolberglaan 6 heeft 68 m² woonoppervlakte. Het perceel is 246 m². In Het Loo ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stolberglaan 6 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-10-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Het Loo in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Stolberglaan 6 in Het Loo bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stolberglaan 6: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1 km.