Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 3685 m²
- Inhoud
- 842 m³
- Kamers
- 5
Loseweg 401 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 3685 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €853.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Loseweg 401
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
3.2 kmDe prijsindicatie voor Loseweg 401 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Paleispark is €853.000. Dat komt neer op circa €3.630 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLoseweg 401 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Paleispark. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².
Loseweg 401 is een woonhuis in Paleispark, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Loseweg 401 heeft 235 m² woonoppervlakte en 842 m³ inhoud. Het perceel is 3685 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Paleispark ligt de gemiddelde woningwaarde op €853.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Loseweg 401 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Loseweg 401 heeft 5 kamers.
De wijk Paleispark in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 65 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €853.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Loseweg 401 in Paleispark bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Loseweg 401: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Paleispark: restaurant (0.6 km), cafe (1.8 km).