Streetview Weimarstraat 28 Apeldoorn

Weimarstraat 28, 7315 GW Apeldoorn

80 m² Bouwjaar 1919 3 kamers Label E

Weimarstraat 28 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 249 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
249 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Weimarstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weimarstraat 28

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
205.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
303.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1340 Inwoners
590 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Het Loo
90% Koopwoningen
3.027 Inwoners per km²

Locatie van Weimarstraat 28

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Weimarstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Weimarstraat 28?

De prijsindicatie voor Weimarstraat 28 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Loo is €481.000. Dat komt neer op circa €6.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weimarstraat 28 zich tot de wijk Het Loo?

Weimarstraat 28 is een woonhuis van 80 m² in de wijk Het Loo. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.027 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weimarstraat 28?

Weimarstraat 28 is een woonhuis in Het Loo, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weimarstraat 28 vergeleken met de buurt?

Weimarstraat 28 heeft 80 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Het perceel is 249 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Het Loo ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weimarstraat 28 en wat betekent dat?

Weimarstraat 28 heeft energielabel E. Geldig tot 2036-01-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weimarstraat 28?

Weimarstraat 28 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Loo?

De wijk Het Loo in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Loo?

Vanuit Weimarstraat 28 in Het Loo bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.