Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 523 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Langeweg 103 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 523 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Langeweg 103
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Langeweg 103 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Kerschoten-West is €283.000. Dat komt neer op circa €1.555 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLangeweg 103 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Kerschoten-West. De buurt telt 613 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.157 inwoners per km².
Langeweg 103 is een woonhuis in Kerschoten-West, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Langeweg 103 heeft 182 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 523 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Kerschoten-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Langeweg 103 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-10-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Langeweg 103 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Kerschoten-West in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Langeweg 103 in Kerschoten-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Langeweg 103: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1 km.