Streetview Middenhof 28 Apeldoorn

Middenhof 28, 7315 CJ Apeldoorn

156 m² Bouwjaar 1996

Middenhof 28 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 238 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
238 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Middenhof 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2095 Inwoners
1025 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€449.000 Gem. woningwaarde Loolaan-Noord
82% Koopwoningen
5.278 Inwoners per km²

Locatie van Middenhof 28

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Middenhof 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Middenhof 28?

De gemiddelde woningwaarde in Loolaan-Noord is €449.000. Dat komt neer op circa €2.878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middenhof 28 zich tot de wijk Loolaan-Noord?

Middenhof 28 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Loolaan-Noord. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.278 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middenhof 28?

Middenhof 28 is een woonhuis in Loolaan-Noord, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Middenhof 28 vergeleken met de buurt?

Middenhof 28 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 238 m². In Loolaan-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Loolaan-Noord?

De wijk Loolaan-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Loolaan-Noord?

Vanuit Middenhof 28 in Loolaan-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Loolaan-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Middenhof 28: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Loolaan-Noord?

Recreatie nabij Loolaan-Noord: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Middenhof 28?

Een woningrapport voor Middenhof 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Loolaan-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.