Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 781 m²
- Perceeloppervlakte
- 1324 m²
Koninginnelaan 43 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 781 m² en een perceel van 1324 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koninginnelaan 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Loolaan-Noord is €449.000. Dat komt neer op circa €575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoninginnelaan 43 is een woonhuis van 781 m² in de wijk Loolaan-Noord. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.278 inwoners per km².
Koninginnelaan 43 is een woonhuis in Loolaan-Noord, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koninginnelaan 43 heeft 781 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1324 m². In Loolaan-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Loolaan-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Koninginnelaan 43 in Loolaan-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koninginnelaan 43: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Loolaan-Noord: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Koninginnelaan 43 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Loolaan-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1935, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.