Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 280 m²
- Perceeloppervlakte
- 907 m²
- Inhoud
- 750 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 4
Koninginnelaan 19 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m², een perceel van 907 m² en 11 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koninginnelaan 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Loolaan-Noord is €449.000. Dat komt neer op circa €1.604 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoninginnelaan 19 is een woonhuis van 280 m² in de wijk Loolaan-Noord. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.278 inwoners per km².
Koninginnelaan 19 is een woonhuis in Loolaan-Noord, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koninginnelaan 19 heeft 280 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 907 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Loolaan-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koninginnelaan 19 heeft 11 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Loolaan-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Koninginnelaan 19 in Loolaan-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koninginnelaan 19: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Loolaan-Noord: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Koninginnelaan 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Loolaan-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1906, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.