Eengezinswoning, vrijstaande woning Loseweg 29 Apeldoorn

Loseweg 29, 7315 BB Apeldoorn

145 m² Bouwjaar 1888 9 kamers 5 slaapkamers Label F

Loseweg 29 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1888. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 464 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1888
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
464 m²
Inhoud
635 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€725.000 tot €825.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Loseweg 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loseweg 29

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
273.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
351.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.33 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2095 Inwoners
1025 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€449.000 Gem. woningwaarde Loolaan-Noord
82% Koopwoningen
5.278 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loseweg 29

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Loseweg 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Loseweg 29?

De prijsindicatie voor Loseweg 29 ligt rond €725.000 tot €825.000. De gemiddelde woningwaarde in Loolaan-Noord is €449.000. Dat komt neer op circa €3.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loseweg 29 zich tot de wijk Loolaan-Noord?

Loseweg 29 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 145 m² in de wijk Loolaan-Noord. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.278 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loseweg 29?

Loseweg 29 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Loolaan-Noord, gebouwd in 1888 (138 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Loseweg 29 vergeleken met de buurt?

Loseweg 29 heeft 145 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 464 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Loolaan-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loseweg 29 en wat betekent dat?

Loseweg 29 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-05-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loseweg 29?

Loseweg 29 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Loolaan-Noord?

De wijk Loolaan-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Loolaan-Noord?

Vanuit Loseweg 29 in Loolaan-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.