Villa, vrijstaande woning Loolaan 18 L Apeldoorn

Loolaan 18 L, 7315 AB Apeldoorn

218 m² Bouwjaar 2025 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Loolaan 18 L is een villa, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m², een perceel van 1542 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
1542 m²
Inhoud
865 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.100.000 tot €1.350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Loolaan 18 L

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loolaan 18 L

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2095 Inwoners
1025 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€449.000 Gem. woningwaarde Loolaan-Noord
82% Koopwoningen
5.278 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loolaan 18 L

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Loolaan 18 L

Wat is de geschatte woningwaarde van Loolaan 18 L?

De prijsindicatie voor Loolaan 18 L ligt rond €1.100.000 tot €1.350.000. De gemiddelde woningwaarde in Loolaan-Noord is €449.000. Dat komt neer op circa €2.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loolaan 18 L zich tot de wijk Loolaan-Noord?

Loolaan 18 L is een villa, vrijstaande woning van 218 m² in de wijk Loolaan-Noord. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.278 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loolaan 18 L?

Loolaan 18 L is een villa, vrijstaande woning in Loolaan-Noord, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Loolaan 18 L vergeleken met de buurt?

Loolaan 18 L heeft 218 m² woonoppervlakte en 865 m³ inhoud. Het perceel is 1542 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Loolaan-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loolaan 18 L en wat betekent dat?

Loolaan 18 L heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Loolaan 18 L?

Loolaan 18 L heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Loolaan-Noord?

De wijk Loolaan-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Loolaan-Noord?

Vanuit Loolaan 18 L in Loolaan-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.