Streetview Koninklijk Park 25 Apeldoorn

Koninklijk Park 25, 7315 AA Apeldoorn

339 m² Bouwjaar 1968

Koninklijk Park 25 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 339 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €853.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
339 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Koninklijk Park 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

65 Inwoners
30 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
30 Woningvoorraad
€853.000 Gem. woningwaarde Paleispark
40% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Locatie van Koninklijk Park 25

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Koninklijk Park 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninklijk Park 25?

De gemiddelde woningwaarde in Paleispark is €853.000. Dat komt neer op circa €2.516 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninklijk Park 25 zich tot de wijk Paleispark?

Koninklijk Park 25 is een woonhuis van 339 m² in de wijk Paleispark. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninklijk Park 25?

Koninklijk Park 25 is een woonhuis in Paleispark, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koninklijk Park 25 vergeleken met de buurt?

Koninklijk Park 25 heeft 339 m² woonoppervlakte. In Paleispark ligt de gemiddelde woningwaarde op €853.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Paleispark?

De wijk Paleispark in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 65 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €853.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paleispark?

Vanuit Koninklijk Park 25 in Paleispark bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Paleispark?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koninklijk Park 25: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Paleispark?

Recreatie nabij Paleispark: restaurant (0.6 km), cafe (1.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Koninklijk Park 25?

Een woningrapport voor Koninklijk Park 25 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Paleispark. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1968, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.