Streetview Sprengenweg 72 2 Apeldoorn

Sprengenweg 72 2, 7314 PH Apeldoorn

470 m² Bouwjaar 1914

Sprengenweg 72 2 is een woning in Apeldoorn, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 470 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
470 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Sprengenweg 72 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4345 Inwoners
1995 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2194 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Sprengenbos
74% Koopwoningen
4.078 Inwoners per km²

Locatie van Sprengenweg 72 2

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Sprengenweg 72 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Sprengenweg 72 2?

De gemiddelde woningwaarde in Sprengenbos is €424.000. Dat komt neer op circa €902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sprengenweg 72 2 zich tot de wijk Sprengenbos?

Sprengenweg 72 2 is een woning van 470 m² in de wijk Sprengenbos. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sprengenweg 72 2?

Sprengenweg 72 2 is een woning in Sprengenbos, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sprengenweg 72 2 vergeleken met de buurt?

Sprengenweg 72 2 heeft 470 m² woonoppervlakte. In Sprengenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Sprengenbos?

De wijk Sprengenbos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sprengenbos?

Vanuit Sprengenweg 72 2 in Sprengenbos bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sprengenbos?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sprengenweg 72 2: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sprengenbos?

Recreatie nabij Sprengenbos: restaurant (0.9 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Sprengenweg 72 2?