2-onder-1-kapwoning Waltersingel 70 2 Apeldoorn

Waltersingel 70 2, 7314 NV Apeldoorn

129 m² Bouwjaar 1935 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Waltersingel 70 2 is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 200 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
200 m²
Inhoud
487 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Waltersingel 70 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waltersingel 70 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4345 Inwoners
1995 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2194 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Sprengenbos
74% Koopwoningen
4.078 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waltersingel 70 2

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Waltersingel 70 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Waltersingel 70 2?

De prijsindicatie voor Waltersingel 70 2 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Sprengenbos is €424.000. Dat komt neer op circa €3.287 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waltersingel 70 2 zich tot de wijk Sprengenbos?

Waltersingel 70 2 is een 2-onder-1-kapwoning van 129 m² in de wijk Sprengenbos. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waltersingel 70 2?

Waltersingel 70 2 is een 2-onder-1-kapwoning in Sprengenbos, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waltersingel 70 2 vergeleken met de buurt?

Waltersingel 70 2 heeft 129 m² woonoppervlakte en 487 m³ inhoud. Het perceel is 200 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Sprengenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waltersingel 70 2 en wat betekent dat?

Waltersingel 70 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waltersingel 70 2?

Waltersingel 70 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Sprengenbos?

De wijk Sprengenbos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sprengenbos?

Vanuit Waltersingel 70 2 in Sprengenbos bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.8 km.