Galerijflat Saturnusstraat 16 Apeldoorn

Saturnusstraat 16, 7314 KN Apeldoorn

75 m² Bouwjaar 1957 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Saturnusstraat 16 is een galerijflat in Apeldoorn, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
319 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Saturnusstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Saturnusstraat 16

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
201.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
399.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
73.53 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4345 Inwoners
1995 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2194 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Sprengenbos
74% Koopwoningen
4.078 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Saturnusstraat 16

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Saturnusstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Saturnusstraat 16?

De prijsindicatie voor Saturnusstraat 16 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Sprengenbos is €424.000. Dat komt neer op circa €5.653 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saturnusstraat 16 zich tot de wijk Sprengenbos?

Saturnusstraat 16 is een galerijflat van 75 m² in de wijk Sprengenbos. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saturnusstraat 16?

Saturnusstraat 16 is een galerijflat in Sprengenbos, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Saturnusstraat 16 vergeleken met de buurt?

Saturnusstraat 16 heeft 75 m² woonoppervlakte en 319 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Sprengenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Saturnusstraat 16 en wat betekent dat?

Saturnusstraat 16 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-01-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 73.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Saturnusstraat 16?

Saturnusstraat 16 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Sprengenbos?

De wijk Sprengenbos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sprengenbos?

Vanuit Saturnusstraat 16 in Sprengenbos bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.8 km.