Vrijstaande woning Toermalijnstraat 9 Apeldoorn

Toermalijnstraat 9, 7314 JD Apeldoorn

120 m² Bouwjaar 1932 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Toermalijnstraat 9 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 279 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
279 m²
Inhoud
524 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Toermalijnstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Toermalijnstraat 9

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
289.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
372.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4345 Inwoners
1995 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2194 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Sprengenbos
74% Koopwoningen
4.078 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Toermalijnstraat 9

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Toermalijnstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Toermalijnstraat 9?

De prijsindicatie voor Toermalijnstraat 9 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Sprengenbos is €424.000. Dat komt neer op circa €3.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Toermalijnstraat 9 zich tot de wijk Sprengenbos?

Toermalijnstraat 9 is een vrijstaande woning van 120 m² in de wijk Sprengenbos. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Toermalijnstraat 9?

Toermalijnstraat 9 is een vrijstaande woning in Sprengenbos, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Toermalijnstraat 9 vergeleken met de buurt?

Toermalijnstraat 9 heeft 120 m² woonoppervlakte en 524 m³ inhoud. Het perceel is 279 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Sprengenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Toermalijnstraat 9 en wat betekent dat?

Toermalijnstraat 9 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-05-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Toermalijnstraat 9?

Toermalijnstraat 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Sprengenbos?

De wijk Sprengenbos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sprengenbos?

Vanuit Toermalijnstraat 9 in Sprengenbos bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.8 km.