Vrijstaande woning Aquamarijnstraat 22 Apeldoorn

Aquamarijnstraat 22, 7314 HZ Apeldoorn

93 m² Bouwjaar 1964 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Aquamarijnstraat 22 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 309 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
309 m²
Inhoud
412 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_green_area, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Aquamarijnstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aquamarijnstraat 22

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
188.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4345 Inwoners
1995 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2194 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Sprengenbos
74% Koopwoningen
4.078 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aquamarijnstraat 22

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Aquamarijnstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Aquamarijnstraat 22?

De prijsindicatie voor Aquamarijnstraat 22 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Sprengenbos is €424.000. Dat komt neer op circa €4.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aquamarijnstraat 22 zich tot de wijk Sprengenbos?

Aquamarijnstraat 22 is een vrijstaande woning van 93 m² in de wijk Sprengenbos. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aquamarijnstraat 22?

Aquamarijnstraat 22 is een vrijstaande woning in Sprengenbos, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Aquamarijnstraat 22 vergeleken met de buurt?

Aquamarijnstraat 22 heeft 93 m² woonoppervlakte en 412 m³ inhoud. Het perceel is 309 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Sprengenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aquamarijnstraat 22 en wat betekent dat?

Aquamarijnstraat 22 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aquamarijnstraat 22?

Aquamarijnstraat 22 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Sprengenbos?

De wijk Sprengenbos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sprengenbos?

Vanuit Aquamarijnstraat 22 in Sprengenbos bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.8 km.