2-onder-1-kapwoning Sprengenweg 31 C Apeldoorn

Sprengenweg 31 C, 7314 EN Apeldoorn

81 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Sprengenweg 31 C is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 114 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sprengenweg 31 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sprengenweg 31 C

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2975 Inwoners
1555 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1508 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Brinkhorst
63% Koopwoningen
5.155 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sprengenweg 31 C

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Sprengenweg 31 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Sprengenweg 31 C?

De prijsindicatie voor Sprengenweg 31 C ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Brinkhorst is €358.000. Dat komt neer op circa €4.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sprengenweg 31 C zich tot de wijk Brinkhorst?

Sprengenweg 31 C is een 2-onder-1-kapwoning van 81 m² in de wijk Brinkhorst. De buurt telt 1.508 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.155 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sprengenweg 31 C?

Sprengenweg 31 C is een 2-onder-1-kapwoning in Brinkhorst, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sprengenweg 31 C vergeleken met de buurt?

Sprengenweg 31 C heeft 81 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Brinkhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sprengenweg 31 C en wat betekent dat?

Sprengenweg 31 C heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Sprengenweg 31 C?

Sprengenweg 31 C heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Brinkhorst?

De wijk Brinkhorst in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brinkhorst?

Vanuit Sprengenweg 31 C in Brinkhorst bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.8 km.