Streetview Soerenseweg 14 Apeldoorn

Soerenseweg 14, 7314 CC Apeldoorn

230 m² Bouwjaar 1914 Label E

Soerenseweg 14 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 475 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
475 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Soerenseweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soerenseweg 14

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
261.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
330.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
2.3%
CO₂-emissie
60.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1220 Inwoners
680 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
694 Woningvoorraad
€345.000 Gem. woningwaarde Spainkbos
65% Koopwoningen
4.653 Inwoners per km²

Locatie van Soerenseweg 14

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Soerenseweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Soerenseweg 14?

De gemiddelde woningwaarde in Spainkbos is €345.000. Dat komt neer op circa €1.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soerenseweg 14 zich tot de wijk Spainkbos?

Soerenseweg 14 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Spainkbos. De buurt telt 694 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.653 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Soerenseweg 14?

Soerenseweg 14 is een woonhuis in Spainkbos, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Soerenseweg 14 vergeleken met de buurt?

Soerenseweg 14 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 475 m². In Spainkbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soerenseweg 14 en wat betekent dat?

Soerenseweg 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.13 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Spainkbos?

De wijk Spainkbos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spainkbos?

Vanuit Soerenseweg 14 in Spainkbos bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Spainkbos?

Zorg en onderwijs in de buurt van Soerenseweg 14: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.