Streetview Koning Lodewijklaan 25 Apeldoorn

Koning Lodewijklaan 25, 7314 AR Apeldoorn

148 m² Bouwjaar 1926 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Koning Lodewijklaan 25 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 432 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
432 m²
Inhoud
568 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Koning Lodewijklaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koning Lodewijklaan 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
190.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.1%
CO₂-emissie
46.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1220 Inwoners
680 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
694 Woningvoorraad
€345.000 Gem. woningwaarde Spainkbos
65% Koopwoningen
4.653 Inwoners per km²

Locatie van Koning Lodewijklaan 25

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Koning Lodewijklaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Koning Lodewijklaan 25?

De gemiddelde woningwaarde in Spainkbos is €345.000. Dat komt neer op circa €2.331 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koning Lodewijklaan 25 zich tot de wijk Spainkbos?

Koning Lodewijklaan 25 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Spainkbos. De buurt telt 694 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.653 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koning Lodewijklaan 25?

Koning Lodewijklaan 25 is een woonhuis in Spainkbos, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koning Lodewijklaan 25 vergeleken met de buurt?

Koning Lodewijklaan 25 heeft 148 m² woonoppervlakte en 568 m³ inhoud. Het perceel is 432 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Spainkbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koning Lodewijklaan 25 en wat betekent dat?

Koning Lodewijklaan 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koning Lodewijklaan 25?

Koning Lodewijklaan 25 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spainkbos?

De wijk Spainkbos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spainkbos?

Vanuit Koning Lodewijklaan 25 in Spainkbos bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.