Streetview Bosweg 23 Apeldoorn

Bosweg 23, 7314 AM Apeldoorn

147 m² Bouwjaar 1908 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Bosweg 23 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 414 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
414 m²
Inhoud
677 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Bosweg 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosweg 23

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
361.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
454.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
83.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1220 Inwoners
680 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
694 Woningvoorraad
€345.000 Gem. woningwaarde Spainkbos
65% Koopwoningen
4.653 Inwoners per km²

Locatie van Bosweg 23

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Bosweg 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosweg 23?

De prijsindicatie voor Bosweg 23 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Spainkbos is €345.000. Dat komt neer op circa €2.347 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosweg 23 zich tot de wijk Spainkbos?

Bosweg 23 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Spainkbos. De buurt telt 694 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.653 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosweg 23?

Bosweg 23 is een woonhuis in Spainkbos, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bosweg 23 vergeleken met de buurt?

Bosweg 23 heeft 147 m² woonoppervlakte en 677 m³ inhoud. Het perceel is 414 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Spainkbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosweg 23 en wat betekent dat?

Bosweg 23 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-01-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 83.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bosweg 23?

Bosweg 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spainkbos?

De wijk Spainkbos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spainkbos?

Vanuit Bosweg 23 in Spainkbos bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.