Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1867
- Woonoppervlakte
- 279 m²
- Perceeloppervlakte
- 1041 m²
- Inhoud
- 1180 m³
- Kamers
- 7
Loolaan 77 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1867. De woning heeft een woonoppervlakte van 279 m², een perceel van 1041 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Loolaan 77
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Loolaan 77 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Spainkbos is €345.000. Dat komt neer op circa €1.237 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLoolaan 77 is een woonhuis van 279 m² in de wijk Spainkbos. De buurt telt 694 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.653 inwoners per km².
Loolaan 77 is een woonhuis in Spainkbos, gebouwd in 1867 (159 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Loolaan 77 heeft 279 m² woonoppervlakte en 1180 m³ inhoud. Het perceel is 1041 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Spainkbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Loolaan 77 heeft 7 kamers.
De wijk Spainkbos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Loolaan 77 in Spainkbos bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Loolaan 77: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Spainkbos: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €625.000 tot €725.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Spainkbos is €345.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.