Streetview Loolaan 55 A Apeldoorn

Loolaan 55 A, 7314 AG Apeldoorn

410 m² Bouwjaar 1846 8 kamers 5 slaapkamers Label G

Loolaan 55 A is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1846. De woning heeft een woonoppervlakte van 410 m², een perceel van 1498 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1846
Woonoppervlakte
410 m²
Perceeloppervlakte
1498 m²
Inhoud
1477 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Loolaan 55 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loolaan 55 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1220 Inwoners
680 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
694 Woningvoorraad
€345.000 Gem. woningwaarde Spainkbos
65% Koopwoningen
4.653 Inwoners per km²

Locatie van Loolaan 55 A

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Loolaan 55 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Loolaan 55 A?

De gemiddelde woningwaarde in Spainkbos is €345.000. Dat komt neer op circa €841 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loolaan 55 A zich tot de wijk Spainkbos?

Loolaan 55 A is een woonhuis van 410 m² in de wijk Spainkbos. De buurt telt 694 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.653 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loolaan 55 A?

Loolaan 55 A is een woonhuis in Spainkbos, gebouwd in 1846 (180 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Loolaan 55 A vergeleken met de buurt?

Loolaan 55 A heeft 410 m² woonoppervlakte en 1477 m³ inhoud. Het perceel is 1498 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Spainkbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loolaan 55 A en wat betekent dat?

Loolaan 55 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Loolaan 55 A?

Loolaan 55 A heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spainkbos?

De wijk Spainkbos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spainkbos?

Vanuit Loolaan 55 A in Spainkbos bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.