2-onder-1-kapwoning Grindberglaan 2 Apeldoorn

Grindberglaan 2, 7313 HG Apeldoorn

200 m² Bouwjaar 1935 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Grindberglaan 2 is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 1183 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
1183 m²
Inhoud
720 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.145.000 tot €1.395.000
Daktype
Zadeldak bedekt met riet
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Grindberglaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grindberglaan 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
208.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
298.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2135 Inwoners
860 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Berg en Bos
94% Koopwoningen
1.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grindberglaan 2

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Grindberglaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Grindberglaan 2?

De prijsindicatie voor Grindberglaan 2 ligt rond €1.145.000 tot €1.395.000. De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €4.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grindberglaan 2 zich tot de wijk Berg en Bos?

Grindberglaan 2 is een 2-onder-1-kapwoning van 200 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grindberglaan 2?

Grindberglaan 2 is een 2-onder-1-kapwoning in Berg en Bos, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grindberglaan 2 vergeleken met de buurt?

Grindberglaan 2 heeft 200 m² woonoppervlakte en 720 m³ inhoud. Het perceel is 1183 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grindberglaan 2 en wat betekent dat?

Grindberglaan 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-01-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grindberglaan 2?

Grindberglaan 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Berg en Bos?

De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berg en Bos?

Vanuit Grindberglaan 2 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.