Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1943
- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 511 m²
- Inhoud
- 550 m³
- Kamers
- 7
Zwarte Kijkerweg 59 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1943. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 511 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zwarte Kijkerweg 59
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Zwarte Kijkerweg 59 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €5.066 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZwarte Kijkerweg 59 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².
Zwarte Kijkerweg 59 is een woonhuis in Berg en Bos, gebouwd in 1943 (83 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zwarte Kijkerweg 59 heeft 183 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 511 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zwarte Kijkerweg 59 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-12-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Zwarte Kijkerweg 59 heeft 7 kamers.
De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Zwarte Kijkerweg 59 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zwarte Kijkerweg 59: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.8 km.