Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Vliegerlaan 45 Apeldoorn

Vliegerlaan 45, 7313 GW Apeldoorn

146 m² Bouwjaar 1968 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Vliegerlaan 45 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Apeldoorn, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 615 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
615 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€800.000 tot €900.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vliegerlaan 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vliegerlaan 45

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
250.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
359.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.87 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en HR-glas

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2135 Inwoners
860 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Berg en Bos
94% Koopwoningen
1.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vliegerlaan 45

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Vliegerlaan 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Vliegerlaan 45?

De prijsindicatie voor Vliegerlaan 45 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €6.349 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vliegerlaan 45 zich tot de wijk Berg en Bos?

Vliegerlaan 45 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 146 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vliegerlaan 45?

Vliegerlaan 45 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Berg en Bos, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vliegerlaan 45 vergeleken met de buurt?

Vliegerlaan 45 heeft 146 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 615 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vliegerlaan 45 en wat betekent dat?

Vliegerlaan 45 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-09-20. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vliegerlaan 45?

Vliegerlaan 45 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Berg en Bos?

De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berg en Bos?

Vanuit Vliegerlaan 45 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.