Streetview Zwarte Kijkerweg 15 Apeldoorn

Zwarte Kijkerweg 15, 7313 GC Apeldoorn

115 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 3 slaapkamers Label G

Zwarte Kijkerweg 15 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 700 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
700 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zwarte Kijkerweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwarte Kijkerweg 15

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2135 Inwoners
860 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Berg en Bos
94% Koopwoningen
1.302 Inwoners per km²

Locatie van Zwarte Kijkerweg 15

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Zwarte Kijkerweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwarte Kijkerweg 15?

De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €8.061 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwarte Kijkerweg 15 zich tot de wijk Berg en Bos?

Zwarte Kijkerweg 15 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwarte Kijkerweg 15?

Zwarte Kijkerweg 15 is een woonhuis in Berg en Bos, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zwarte Kijkerweg 15 vergeleken met de buurt?

Zwarte Kijkerweg 15 heeft 115 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 700 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwarte Kijkerweg 15 en wat betekent dat?

Zwarte Kijkerweg 15 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-10-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwarte Kijkerweg 15?

Zwarte Kijkerweg 15 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Berg en Bos?

De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berg en Bos?

Vanuit Zwarte Kijkerweg 15 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.