Vrijstaande woning Jachtlaan 163 Apeldoorn

Jachtlaan 163, 7313 CX Apeldoorn

152 m² Bouwjaar 1933 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Jachtlaan 163 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 488 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
488 m²
Inhoud
723 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jachtlaan 163

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jachtlaan 163

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
264.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
381.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4345 Inwoners
1995 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2194 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Sprengenbos
74% Koopwoningen
4.078 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jachtlaan 163

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Jachtlaan 163

Wat is de geschatte woningwaarde van Jachtlaan 163?

De prijsindicatie voor Jachtlaan 163 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Sprengenbos is €424.000. Dat komt neer op circa €2.789 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jachtlaan 163 zich tot de wijk Sprengenbos?

Jachtlaan 163 is een vrijstaande woning van 152 m² in de wijk Sprengenbos. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jachtlaan 163?

Jachtlaan 163 is een vrijstaande woning in Sprengenbos, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jachtlaan 163 vergeleken met de buurt?

Jachtlaan 163 heeft 152 m² woonoppervlakte en 723 m³ inhoud. Het perceel is 488 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Sprengenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jachtlaan 163 en wat betekent dat?

Jachtlaan 163 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-10-31. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jachtlaan 163?

Jachtlaan 163 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Sprengenbos?

De wijk Sprengenbos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sprengenbos?

Vanuit Jachtlaan 163 in Sprengenbos bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.8 km.