Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 703 m²
- Inhoud
- 885 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Jachtlaan 147 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 703 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jachtlaan 147
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sprengenbos is €424.000. Dat komt neer op circa €1.884 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJachtlaan 147 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Sprengenbos. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.078 inwoners per km².
Jachtlaan 147 is een woonhuis in Sprengenbos, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jachtlaan 147 heeft 225 m² woonoppervlakte en 885 m³ inhoud. Het perceel is 703 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Sprengenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jachtlaan 147 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-12-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Jachtlaan 147 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Sprengenbos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Jachtlaan 147 in Sprengenbos bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jachtlaan 147: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.