Streetview Bosweg 120 Apeldoorn

Bosweg 120, 7313 CG Apeldoorn

236 m² Bouwjaar 1958 Label C

Bosweg 120 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m² en een perceel van 946 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
236 m²
Perceeloppervlakte
946 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bosweg 120

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosweg 120

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2135 Inwoners
860 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Berg en Bos
94% Koopwoningen
1.302 Inwoners per km²

Locatie van Bosweg 120

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Bosweg 120

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosweg 120?

De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €3.928 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosweg 120 zich tot de wijk Berg en Bos?

Bosweg 120 is een woonhuis van 236 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosweg 120?

Bosweg 120 is een woonhuis in Berg en Bos, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bosweg 120 vergeleken met de buurt?

Bosweg 120 heeft 236 m² woonoppervlakte. Het perceel is 946 m². In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosweg 120 en wat betekent dat?

Bosweg 120 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Berg en Bos?

De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berg en Bos?

Vanuit Bosweg 120 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Berg en Bos?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bosweg 120: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.8 km.