Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 1120 m²
- Inhoud
- 722 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Bosweg 131 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 1120 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bosweg 131
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Bosweg 131 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €5.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBosweg 131 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².
Bosweg 131 is een woonhuis in Berg en Bos, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bosweg 131 heeft 179 m² woonoppervlakte en 722 m³ inhoud. Het perceel is 1120 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bosweg 131 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-04-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Bosweg 131 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bosweg 131 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bosweg 131: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.8 km.