Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1946
- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 729 m²
- Inhoud
- 750 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Cederlaan 34 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1946. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 729 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cederlaan 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Cederlaan 34 ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €5.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCederlaan 34 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².
Cederlaan 34 is een woonhuis in Berg en Bos, gebouwd in 1946 (80 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Cederlaan 34 heeft 181 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 729 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Cederlaan 34 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-10-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Cederlaan 34 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Cederlaan 34 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Cederlaan 34: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.8 km.