Vrijstaande woning Valkenberglaan 50 Apeldoorn

Valkenberglaan 50, 7313 BM Apeldoorn

201 m² Bouwjaar 1955 7 kamers 3 slaapkamers Label B

Valkenberglaan 50 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 1000 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
1000 m²
Inhoud
963 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€890.000 tot €1.140.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Valkenberglaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenberglaan 50

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
104.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2135 Inwoners
860 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Berg en Bos
94% Koopwoningen
1.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkenberglaan 50

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Valkenberglaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenberglaan 50?

De prijsindicatie voor Valkenberglaan 50 ligt rond €890.000 tot €1.140.000. De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €4.612 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenberglaan 50 zich tot de wijk Berg en Bos?

Valkenberglaan 50 is een vrijstaande woning van 201 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenberglaan 50?

Valkenberglaan 50 is een vrijstaande woning in Berg en Bos, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Valkenberglaan 50 vergeleken met de buurt?

Valkenberglaan 50 heeft 201 m² woonoppervlakte en 963 m³ inhoud. Het perceel is 1000 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenberglaan 50 en wat betekent dat?

Valkenberglaan 50 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenberglaan 50?

Valkenberglaan 50 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Berg en Bos?

De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berg en Bos?

Vanuit Valkenberglaan 50 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.