Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 267 m²
- Perceeloppervlakte
- 610 m²
Valkenberglaan 16 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 267 m² en een perceel van 610 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Valkenberglaan 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €3.472 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenValkenberglaan 16 is een woonhuis van 267 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².
Valkenberglaan 16 is een woonhuis in Berg en Bos, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Valkenberglaan 16 heeft 267 m² woonoppervlakte. Het perceel is 610 m². In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Valkenberglaan 16 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Valkenberglaan 16: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Berg en Bos: restaurant (1 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Valkenberglaan 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Berg en Bos. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.