Eengezinswoning, vrijstaande woning Genistalaan 20 Apeldoorn

Genistalaan 20, 7313 BJ Apeldoorn

134 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Genistalaan 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 824 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
824 m²
Inhoud
575 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€920.000 tot €1.020.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In groene omgeving, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Genistalaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Genistalaan 20

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
178.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
255.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2135 Inwoners
860 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Berg en Bos
94% Koopwoningen
1.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Genistalaan 20

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Genistalaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Genistalaan 20?

De prijsindicatie voor Genistalaan 20 ligt rond €920.000 tot €1.020.000. De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €6.918 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Genistalaan 20 zich tot de wijk Berg en Bos?

Genistalaan 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 134 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Genistalaan 20?

Genistalaan 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Berg en Bos, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Genistalaan 20 vergeleken met de buurt?

Genistalaan 20 heeft 134 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 824 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Genistalaan 20 en wat betekent dat?

Genistalaan 20 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Genistalaan 20?

Genistalaan 20 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Berg en Bos?

De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berg en Bos?

Vanuit Genistalaan 20 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.