Villa, vrijstaande woning Genistalaan 11 Apeldoorn

Genistalaan 11, 7313 BG Apeldoorn

608 m² Bouwjaar 1991 9 kamers 3 slaapkamers Label A+

Genistalaan 11 is een villa, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 608 m², een perceel van 2535 m² en 9 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
608 m²
Perceeloppervlakte
2535 m²
Inhoud
2558 m³
Kamers
9
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€3.785.000 tot €4.035.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met riet
Ligging
Beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Genistalaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Genistalaan 11

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
87.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
77.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34%
CO₂-emissie
17.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gaskachels, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2135 Inwoners
860 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Berg en Bos
94% Koopwoningen
1.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Genistalaan 11

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Genistalaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Genistalaan 11?

De prijsindicatie voor Genistalaan 11 ligt rond €3.785.000 tot €4.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €1.525 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Genistalaan 11 zich tot de wijk Berg en Bos?

Genistalaan 11 is een villa, vrijstaande woning van 608 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Genistalaan 11?

Genistalaan 11 is een villa, vrijstaande woning in Berg en Bos, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Genistalaan 11 vergeleken met de buurt?

Genistalaan 11 heeft 608 m² woonoppervlakte en 2558 m³ inhoud. Het perceel is 2535 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 68 m² per kamer. In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Genistalaan 11 en wat betekent dat?

Genistalaan 11 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-06-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Genistalaan 11?

Genistalaan 11 heeft 9 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Berg en Bos?

De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berg en Bos?

Vanuit Genistalaan 11 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.