Streetview Lijsterbeslaan 2 Apeldoorn

Lijsterbeslaan 2, 7313 AX Apeldoorn

143 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Lijsterbeslaan 2 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
143 m²
Inhoud
532 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lijsterbeslaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijsterbeslaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
148.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.3%
CO₂-emissie
22.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2135 Inwoners
860 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Berg en Bos
94% Koopwoningen
1.302 Inwoners per km²

Locatie van Lijsterbeslaan 2

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Lijsterbeslaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijsterbeslaan 2?

De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €6.483 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijsterbeslaan 2 zich tot de wijk Berg en Bos?

Lijsterbeslaan 2 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijsterbeslaan 2?

Lijsterbeslaan 2 is een woonhuis in Berg en Bos, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lijsterbeslaan 2 vergeleken met de buurt?

Lijsterbeslaan 2 heeft 143 m² woonoppervlakte en 532 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijsterbeslaan 2 en wat betekent dat?

Lijsterbeslaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lijsterbeslaan 2?

Lijsterbeslaan 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Berg en Bos?

De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berg en Bos?

Vanuit Lijsterbeslaan 2 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.