Vrijstaande woning Sparrenlaan 27 Apeldoorn

Sparrenlaan 27, 7313 AT Apeldoorn

145 m² Bouwjaar 1939 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Sparrenlaan 27 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 440 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
440 m²
Inhoud
537 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€825.000 tot €925.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sparrenlaan 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sparrenlaan 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
195.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.4%
CO₂-emissie
38.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en voorzetramen

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (105.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2135 Inwoners
860 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Berg en Bos
94% Koopwoningen
1.302 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sparrenlaan 27

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Sparrenlaan 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Sparrenlaan 27?

De prijsindicatie voor Sparrenlaan 27 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €6.393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sparrenlaan 27 zich tot de wijk Berg en Bos?

Sparrenlaan 27 is een vrijstaande woning van 145 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sparrenlaan 27?

Sparrenlaan 27 is een vrijstaande woning in Berg en Bos, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sparrenlaan 27 vergeleken met de buurt?

Sparrenlaan 27 heeft 145 m² woonoppervlakte en 537 m³ inhoud. Het perceel is 440 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sparrenlaan 27 en wat betekent dat?

Sparrenlaan 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sparrenlaan 27?

Sparrenlaan 27 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 105 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Berg en Bos?

De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berg en Bos?

Vanuit Sparrenlaan 27 in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.