Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 361 m²
- Perceeloppervlakte
- 1175 m²
1e Beukenlaan 1 A is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 361 m² en een perceel van 1175 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 1e Beukenlaan 1 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor 1e Beukenlaan 1 A ligt rond €715.000 tot €815.000. De gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Dat komt neer op circa €2.568 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen1e Beukenlaan 1 A is een woonhuis van 361 m² in de wijk Berg en Bos. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.302 inwoners per km².
1e Beukenlaan 1 A is een woonhuis in Berg en Bos, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
1e Beukenlaan 1 A heeft 361 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1175 m². In Berg en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
1e Beukenlaan 1 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Berg en Bos in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit 1e Beukenlaan 1 A in Berg en Bos bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 1e Beukenlaan 1 A: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Berg en Bos: restaurant (1 km), cafe (1.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €715.000 tot €815.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Berg en Bos is €927.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.