Streetview Van Brerostraat 85 Apeldoorn

Van Brerostraat 85, 7312 VL Apeldoorn

129 m² Bouwjaar 1983 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Van Brerostraat 85 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 136 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
426 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Van Brerostraat 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Brerostraat 85

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4610 Inwoners
2205 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2236 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Driehuizen
65% Koopwoningen
4.643 Inwoners per km²

Locatie van Van Brerostraat 85

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Van Brerostraat 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Brerostraat 85?

De gemiddelde woningwaarde in Driehuizen is €384.000. Dat komt neer op circa €2.977 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Brerostraat 85 zich tot de wijk Driehuizen?

Van Brerostraat 85 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Driehuizen. De buurt telt 2.236 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Brerostraat 85?

Van Brerostraat 85 is een woonhuis in Driehuizen, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Van Brerostraat 85 vergeleken met de buurt?

Van Brerostraat 85 heeft 129 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Driehuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Brerostraat 85 en wat betekent dat?

Van Brerostraat 85 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Brerostraat 85?

Van Brerostraat 85 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Driehuizen?

De wijk Driehuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehuizen?

Vanuit Van Brerostraat 85 in Driehuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.4 km.