Eengezinswoning, tussenwoning Mondriaanstraat 3 Apeldoorn

Mondriaanstraat 3, 7312 SP Apeldoorn

98 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Mondriaanstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 164 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
336 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mondriaanstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mondriaanstraat 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
133.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.19 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

6410 Inwoners
3075 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3076 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Orden
45% Koopwoningen
2.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mondriaanstraat 3

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Mondriaanstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Mondriaanstraat 3?

De prijsindicatie voor Mondriaanstraat 3 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Orden is €312.000. Dat komt neer op circa €3.184 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mondriaanstraat 3 zich tot de wijk Orden?

Mondriaanstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning van 98 m² in de wijk Orden. De buurt telt 3.076 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mondriaanstraat 3?

Mondriaanstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Orden, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mondriaanstraat 3 vergeleken met de buurt?

Mondriaanstraat 3 heeft 98 m² woonoppervlakte en 336 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Orden ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mondriaanstraat 3 en wat betekent dat?

Mondriaanstraat 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mondriaanstraat 3?

Mondriaanstraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Orden?

De wijk Orden in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 6.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orden?

Vanuit Mondriaanstraat 3 in Orden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.