Eengezinswoning, vrijstaande woning Govert Flinckstraat 126 Apeldoorn

Govert Flinckstraat 126, 7312 SB Apeldoorn

179 m² Bouwjaar 1983 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Govert Flinckstraat 126 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 1495 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
1495 m²
Inhoud
689 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€960.000 tot €1.210.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Govert Flinckstraat 126

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Govert Flinckstraat 126

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

6410 Inwoners
3075 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3076 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Orden
45% Koopwoningen
2.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Govert Flinckstraat 126

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Govert Flinckstraat 126

Wat is de geschatte woningwaarde van Govert Flinckstraat 126?

De prijsindicatie voor Govert Flinckstraat 126 ligt rond €960.000 tot €1.210.000. De gemiddelde woningwaarde in Orden is €312.000. Dat komt neer op circa €1.743 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Govert Flinckstraat 126 zich tot de wijk Orden?

Govert Flinckstraat 126 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 179 m² in de wijk Orden. De buurt telt 3.076 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Govert Flinckstraat 126?

Govert Flinckstraat 126 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Orden, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Govert Flinckstraat 126 vergeleken met de buurt?

Govert Flinckstraat 126 heeft 179 m² woonoppervlakte en 689 m³ inhoud. Het perceel is 1495 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Orden ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Govert Flinckstraat 126 en wat betekent dat?

Govert Flinckstraat 126 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-04-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Govert Flinckstraat 126?

Govert Flinckstraat 126 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Orden?

De wijk Orden in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 6.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orden?

Vanuit Govert Flinckstraat 126 in Orden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.