2-onder-1-kapwoning Hobbemalaan 88 Apeldoorn

Hobbemalaan 88, 7312 MV Apeldoorn

73 m² Bouwjaar 1937 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Hobbemalaan 88 is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 372 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
372 m²
Inhoud
276 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hobbemalaan 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hobbemalaan 88

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
292.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
577.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
105.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

6410 Inwoners
3075 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3076 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Orden
45% Koopwoningen
2.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hobbemalaan 88

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Hobbemalaan 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Hobbemalaan 88?

De prijsindicatie voor Hobbemalaan 88 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Orden is €312.000. Dat komt neer op circa €4.274 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hobbemalaan 88 zich tot de wijk Orden?

Hobbemalaan 88 is een 2-onder-1-kapwoning van 73 m² in de wijk Orden. De buurt telt 3.076 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hobbemalaan 88?

Hobbemalaan 88 is een 2-onder-1-kapwoning in Orden, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hobbemalaan 88 vergeleken met de buurt?

Hobbemalaan 88 heeft 73 m² woonoppervlakte en 276 m³ inhoud. Het perceel is 372 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Orden ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hobbemalaan 88 en wat betekent dat?

Hobbemalaan 88 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-04-26. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 105.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hobbemalaan 88?

Hobbemalaan 88 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Orden?

De wijk Orden in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 6.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orden?

Vanuit Hobbemalaan 88 in Orden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.