Streetview Friezenlaan 21 Apeldoorn

Friezenlaan 21, 7312 HZ Apeldoorn

202 m² Bouwjaar 2001 Label A

Friezenlaan 21 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 306 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
306 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Friezenlaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Friezenlaan 21

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

6410 Inwoners
3075 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3076 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Orden
45% Koopwoningen
2.689 Inwoners per km²

Locatie van Friezenlaan 21

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Friezenlaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Friezenlaan 21?

De prijsindicatie voor Friezenlaan 21 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Orden is €312.000. Dat komt neer op circa €1.545 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Friezenlaan 21 zich tot de wijk Orden?

Friezenlaan 21 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Orden. De buurt telt 3.076 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Friezenlaan 21?

Friezenlaan 21 is een woonhuis in Orden, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Friezenlaan 21 vergeleken met de buurt?

Friezenlaan 21 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 306 m². In Orden ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Friezenlaan 21 en wat betekent dat?

Friezenlaan 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Orden?

De wijk Orden in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 6.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orden?

Vanuit Friezenlaan 21 in Orden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Orden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Friezenlaan 21: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.