Streetview Amsivarilaan 59 Apeldoorn

Amsivarilaan 59, 7312 HT Apeldoorn

181 m² Bouwjaar 1972 Label A++

Amsivarilaan 59 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m² en een perceel van 233 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
233 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Amsivarilaan 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsivarilaan 59

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
93.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
50.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
64.9%
CO₂-emissie
9.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

6410 Inwoners
3075 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3076 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Orden
45% Koopwoningen
2.689 Inwoners per km²

Locatie van Amsivarilaan 59

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Amsivarilaan 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsivarilaan 59?

De gemiddelde woningwaarde in Orden is €312.000. Dat komt neer op circa €1.724 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsivarilaan 59 zich tot de wijk Orden?

Amsivarilaan 59 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Orden. De buurt telt 3.076 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsivarilaan 59?

Amsivarilaan 59 is een woonhuis in Orden, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Amsivarilaan 59 vergeleken met de buurt?

Amsivarilaan 59 heeft 181 m² woonoppervlakte. Het perceel is 233 m². In Orden ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsivarilaan 59 en wat betekent dat?

Amsivarilaan 59 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-06-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.51 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Orden?

De wijk Orden in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 6.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orden?

Vanuit Amsivarilaan 59 in Orden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Orden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Amsivarilaan 59: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.